Greta (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Greta (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Greta (2018)

5414
  98 min  •  2018  •  HD  •  6.2

Loading…

Një vajzë e re miqësohet me një vejushë të vetmuar që ka një plan të errët dhe vdekjeprurës ndaj saj.