Good Boys (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Good Boys (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Good Boys (2019)

3612
  90 min  •  2019  •  HD  •  6.8

Loading…

Tre djem të klasës së 6-të lënë shkollën dhe fillojnë një udhëtim epik: duke bartur drogë të vjedhur aksidentalisht, duke u ndjekur nga dy vajza adoleshente dhe duke u përpjekur të arrijnë një festë të shumëpritur.