Godzilla: King of the Monsters (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Godzilla: King of the Monsters (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Godzilla: King of the Monsters (2019)

6639
  132 min  •  2019  •  HD  •  6.6

Loading…

Agjencia kripto-zoologjike Monark përballet me disa përbindësha me përmasa gjigante, përfshirë Godzillën e fuqishëm, i cili ndeshet me Mothran, Rodanin dhe armikun e tij më të fundit, Mbretin Gidora me tre koka.