Gladiator (2000) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Gladiator (2000)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gladiator (2000)

27250
  155 min  •  2000  •  HD  •  8.5

Loading…

Kur një gjeneral Romak tradhtohet dhe familja e tij vritet nga djali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si gladiator për t'u hakmarrë.