Girl Lost (2016) +18 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Girl Lost (2016) +18
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Girl Lost (2016) +18

2678
  95 min     2016 HD 7.0

Loading…

E lindur në botën e prostitucionit, 15 vjeçarja Shara nuk njeh jetë tjetër. Mamaja e saj, një eskortë me karierë por në moshë madhore, kërkon nga Shara të fitojë aq shumë para sa fitonte në rininë e saj. Pas një zënke dramatike me mamanë dhe të dashurin, Shara gjendet e vetme në rrugë dhe shkon drejt të vetmes mundësi që ka.