Ginger & Rosa (2012) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ginger & Rosa (2012)

Loading...

Ginger & Rosa (2012)

1306
  90 min     2012 HD 6.3

Loading…

Një vështrim në jetën e dy vajzave adoleshente, mike të pandashme Xhinxher dhe Rosa, që u rritën në vitet 1960 në Londër në kohën e krizës së raketave kubane.