Giant Little Ones (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Giant Little Ones (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Giant Little Ones (2018)

1570
  93 min   •  2018  •  HD  •  7.2

Loading…

Frenki dhe Ballasi kanë qenë miq të ngushtë që nga fëmijëria. Ata janë mbretërit e gjimnazit: të bukur, yje të ekipit të notit dhe të njohur nga vajzat. Jetojnë një jetë të përkryer adoleshentësh - deri në festën e ditëlindjes së 17 të Frenkit, ku përfshihen në një incident të papritur që u ndryshon përgjithmonë jetën.