Generation Iron 3 (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Generation Iron 3 (2018)

Loading...

Generation Iron 3 (2018)

1308
  95 min     2018 HD 5.6

Loading…

Duke udhëtuar nëpër botë përfshirë Indinë, Brazilin, Kanadanë, Europën, Afrikën dhe SHBA, Gjenerata e Hekurit 3 do të intervistoj dhe do të ndjek bodybuilderët, trajnerët, ekspertët dhe fansat për të vendosur se si duhet të duket fiziku ideal universal.