Game of Assassins (2013) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Game of Assassins (2013)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Game of Assassins (2013)

1666
  80 min  •  2013  •  HD  •  6.0

Loading…

Pesë të panjohur zgjohen në një kështjellë të zhytur thellë nën tokë. Nuk kanë as ushqim, as ujë dhe nuk mbajnë mend si kanë përfunduar aty. Dhe s'kanë as rrugëdalje. Ata duhet të organizohen dhe të luftojnë së bashku për aventurën ogurzezë që i pret.