Frozen II (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Frozen II (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Frozen II (2019)

2612
  103 min  •  2019  •  Full HD  •  7.1

Loading…

Elsa, mbretëresha e dëborës ka një dhunti të jashtëzakonshme: fuqinë për të krijuar akull dhe borë. Por, pavarësisht sa e lumtur është mes njerëzve të Arendelit, Elsa nuk ndihet e plotësuar. Pasi nis të dëgjojë një zë misterioz që e thërret, ajo nis udhëtimin së bashku me motrën e saj Anën, Olafin simpatik, Kristofin dhe drerin Sven, në pyje të magjepsura dhe dete të errëta, një aventurë që e bën të kuptojë më shumë për veten dhe të tjerët.