Fronteras (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Fronteras (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Fronteras (2018)

846
  95 min  •  2018  •  HD  •  5.0

Loading…

Një agjent meksikan i patrullës së kufirit Amerikan përballet me kartelin që përpiqet të kalojë drogë dhe kontrabandë. Një ekip i vjen në ndihmë por nuk është ashtu si duket.