For Sama (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
For Sama (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

For Sama (2019)

387
  96 min  •  2019  •  HD  •  8.6

Loading…

Për Saman, është një udhëtim intim dhe epik mbi eksperiencën e grave gjatë luftës.