For Love or Money (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
For Love or Money (2019)

Loading...

For Love or Money (2019)

2225
  95 min     2019 HD 5.8

Loading…

Jeta e Markut është e përkryer. Së shpejti do të bëhet multimilioner dhe do të martohet me gruan e ëndrrave të tij Konin, por ajo është thjesht zhvatëse. A do të arrijë ai ta kuptojë në kohë që ajo e do vetëm për para?