#Followme (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
#Followme (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

#Followme (2019)

3846
  90 min  •  2019  •  HD  •  4.0

Loading…

Një personalitet i medias sociale udhëton me dy mikesha për një takim me fansat e saj në Amerikë. Kur vija mes jetës reale dhe medias sociale është e paqartë, grupi duhet të luftojë për t'i shpëtuar dhe për të mbijetuar ndaj ndjekjes nga një i panjohur.