Fathers & Daughters (2015) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Fathers & Daughters (2015)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


Fathers & Daughters (2015)

12418
  116 min  •  2015  •  HD  •  7.1

Loading…

Një shkrimtar fitues i çmimit Pulitzer përballet me të qënit një i ve dhe baba mbas një problemi psikik, ndërkohë që 27 vjet më vonë, e bija vështirësohet të krijojë lidhjet e saj.