Fast & Furious: Hobbs & Shaw (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Fast & Furious: Hobbs & Shaw (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Fast & Furious: Hobbs & Shaw (2019)

1380
  137 min     2019 HDRip 6.8

Loading…

Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të pagjasë kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.