Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)

5546
  134 min   •  2018  •  HD  •  6.8

Loading…

Në një përpjekje për të penguar planet e Grindelwald për të ngritur magjistarët e gjakut të pastër për të sunduar mbi të gjitha qeniet jo-magjike, Albus Dumbledore regjistron ish-nxënësin e tij Newt Scamander, i cili pajtohet të ndihmojë edhe pse ai nuk është në dijeni të rreziqeve që shtrihen përpara. Dashuria dhe besnikëria vihen në provë, edhe mese miqve dhe familjarëve, në një botë magjepsëse të përçarë...