Falling Inn Love (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Falling Inn Love (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Falling Inn Love (2019)

1766
  98 min  •  2019  •  HD  •  5.6

Loading…

Kur një vajzë qyteti, Gabriela, hyn rastësisht në një konkurs dhe fiton një bujtinë të vjetër në Zelandën e Re, ajo bashkohet me një kontraktues vendas, Xhejk Tejlorin, për ta kthyer bujtinën në ditët e lavdisë.