Escape Room (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Escape Room (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Escape Room (2019)

4805
  99 min   •  2019  •  HD  •  6.4

Loading…

Gjashtë të panjohur e gjejnë veten në një labirint dhomash misterioze dhe vdekjeprurëse. Për të mbijetuar duhet të përdorin aftësitë e tyre, që të jenë fitues edhe të çmimit prej 10 mijë dollarësh.