Escape Plan (2013) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Escape Plan (2013)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Escape Plan (2013)

26520
  115 min  •  2013  •  HD  •  6.8

Loading…

Kur një planifikues i sigurive të burgjeve e gjen veten të burgosur në burgun më të fshehtë dhe të sigurt në botë, ai ka për të përdorur aftësitë e tij për të dalë me ndihmë nga brenda.