El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
El Camino: A Breaking Bad Movie (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

El Camino: A Breaking Bad Movie (2019)

1079
  122 min  •  2019  •  HD  •  8.2

Loading…

Pasi shpëton Xhekun dhe bandën e tij, Xhes Pinkman arratiset nga policia dhe përpiqet t'u shpëtojë trazirave të tij të brendshme.