Dumbo (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Dumbo (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Dumbo (2019)

2413
  112 min   •  2019  •  HD  •  6.5

Loading…

Klasiku Dambo, elefanti me veshët e mëdhenj, arrin të shpëtojë cirkun me aftësinë e tij për të fluturuar. Por bashkë me shokët e tij të vegjël, Millin dhe Xhoin, zbulojnë planet e errëta të pronarëve.