Dragon Ball Super: Broly (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Dragon Ball Super: Broly (2018)

Loading...

Dragon Ball Super: Broly (2018)

3853
  100 min     2018 HD 8.3

Loading…

Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar sajan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë.
Përditësim në cilesi dhe me audio "zërin" Japanese orgjinal HD.