Dostana (2008) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Dostana (2008)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Dostana (2008)

2028
  145 min     2008 HD 6.5

Loading…

Dy djem shtiren sikur nuk janë të interesuar për vajza në mënyrë që të marrin një apartament nga një grua në Majemi. Kur të dy bien në dashuri me shoqen e tyre të dhomës, të qeshurat pasojnë tek ata përpiqen ta bindin që nuk janë të interesuar pas saj dhe në fshehtësi ata përpiqen ti fitojnë zemrën.