Dora and the Lost City of Gold (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Dora and the Lost City of Gold (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Dora and the Lost City of Gold (2019)

1754
  102 min  •  2019  •  HD  •  6.1

Loading…

Pas vitesh të tërë duke eksploruar xhunglën me prindërit e saj, Dora shpërngulet në qytet për të filluar një nga aventurat më të vështira që ka parë ndonjëherë, t’i mbijetojë gjimnazit dhe të bëjë miq të rinj.