Dogman (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Dogman (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

Dogman (2018)

3171
  103 min     2018 HD 7.4

Loading…

Marçelo, një rritës i vogël dhe i sjellshëm qensh, e gjen veten të përfshirë në një marrëdhënie të rrezikshme varësie me Simonen, një ish-boksier i dhunshëm i cili terrorizon të gjithë lagjen. Në një tentativë për të rikthyer dinjitetin e tij Marçelo do ti nënshtrohet një akti të pazakontë hakmarrjeje.