Despicable Me (2010) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Despicable Me (2010)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Despicable Me (2010)

15924
  95 min  •  2010  •  HD  •  7.7

Loading…

Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë thellësisht për më mirë.