Depraved (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Depraved (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Depraved (2019)

447
  114 min  •  2019  •  HD  •  5.1

Loading…

Një kirurg fushe deluziv i cili vuan nga stresi post-traumatik krijon një njeri nga disa pjesë të ndryshme trupi dhe e sjell në jetë në një papafingo në Bruklin.