Dead Water (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Dead Water (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


Dead Water (2019)

2104
  89 min  •  2019  •  HD  • 

Loading…

Kur një pushim relaksues mes oqeanit, bëhet vdekjeprurës, një ish-detar duhet të rrezikojë për të shpëtuar gruan dhe veten, nga një kurth i përgatitur me kujdes...