Dave Made a Maze (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Dave Made a Maze (2017)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Dave Made a Maze (2017)

3034
  80 min   •  2017  •  HD  •  6.2

Loading…

Dejv, një artist me një karrierën të dështuar, ndërton një labirint gjigant prej kartoni në dhomën e tij të ndenjes. Kur grackat, kurthet dhe krijesat do të marrin jetë gjërat do të bëhen interesante.