Danger Close (2019) a.k.a The Battle of Long Tan – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Danger Close (2019) a.k.a The Battle of Long Tan
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Danger Close (2019) a.k.a The Battle of Long Tan

660
  118 min  •  2019  •  HD  •  7.3

Loading…

Në gusht të 1966, në një plantacion në Vietnam të quajtur Long Tan, 108 ushtarë të rinj dhe pa përvojë nga Australia dhe Zelanda e Re luftojnë për mbijetesë kundrejt 2500 ushtarëve të Vietnamit verior dhe vietkong.