Daddy Issues (2018) +18 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Daddy Issues (2018) +18

Loading...

Daddy Issues (2018) +18

1648
  81 min     2018 HD

Loading…

FILMI NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇAR! PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! Maja, një artiste e re e pakënaqur me jetën dhe familjen e saj, takon dhe dashurohet me Xhazminën, fiksimin e saj në Instagram. Dashuria e re dhe rikthimi i babait në jetën e saj bëjnë që jeta e Majas të ndryshojë për mirë, derisa ajo zbulon lidhjen sekrete që ka Xhazmina me një burrë më të madh.