Cucuy: The Boogeyman (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Cucuy: The Boogeyman (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

Cucuy: The Boogeyman (2018)

3482
  94 min     2018 HD 5.2

Loading…

Në qytetin e vogël dhe të qetë të Glimer Pikut fillojnë të zhduken fëmijë në mënyrë të mistershme. Kështu, adoleshentja rebele, Sofia, e dënuar me arrest shtëpie, fillon të dyshojë se legjenda urbane meksikane mbi lugatin Kukuji është e vërtetë dhe ai mund të jetë fajtori i këtyre zhdukjeve.