Contagion (2011) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Contagion (2011)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Contagion (2011)

5623
  106 min  •  2011  •  HD  •  6.7

Loading…

Gjithçka fillon me shfaqjen e një virusi vdekjeprurës dhe mundësitë e një grupi doktorësh dhe shkencëtarësh që të ndalojmë përhapjen e tijë, që mund të drejtojë në zhdukjen e rracës njerëzore.