Color Out of Space (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Color Out of Space (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Color Out of Space (2019)

235
  111 min  •  2019  •  Full HD  •  6.3

Loading…

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ndoshta për të gjithë botën.