Cold War (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Cold War (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Cold War (2018)

2139
  89 min     2018 HD 7.7

Loading…

Ne vitin 1950, një drejtues muzike bie në dashuri me një këngëtare dhe përpiqet ta bind që të arratisen nga Polonia komuniste për në Francë.