Code of Honor (2016) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Code of Honor (2016)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Code of Honor (2016)

10158
  106 minuta     2016 HD 4.2

Loading…

Një ish ushtarak pasi i ka vdekur gruaja dhe djali gjatë shkëmbimit të zjarrit mes dy bandave kthehet të pastroj rrugët nga mafia. Në të njëjtën kohë nisma e tij kundërshtohet nga ish kolegu i tij në ushtri.