Close (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Close (2019)

Loading...

101AVENTURA.AL

Close (2019)

3565
  94 min     2019 HD 5.6

Loading…

Një truprojë dhe ekspert kundër-terrorizmi pranon një punë që të mbrojë një trashëgimtare të re të pasur. Asnjëra palë nuk është e lumtur për marrëveshjen derisa një rrëmbim i dhunshëm i detyron ato të shkojnë në arrati.