Checkered Ninja (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Checkered Ninja (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Checkered Ninja (2018)

2166
  81 min   •  2018  •  HD  •  7.7

Loading…

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në shkollë. Eske dëshiron t’i kthejë nderin, por shpejt mëson se ninxha është në një mision hakmarrjeje dhe ai duhet të përfshihet në të...