Captive State (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Captive State (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Captive State (2019)

3518
  109 min   •  2019  •  HD  •  6.5

Loading…

Në një lagje të Çikagos pothuajse një dekadë pas një pushtimi nga një forcë jashtëtokësore, një agjent eksploron jetën në të dy anët e konfliktit - bashkëpunëtorët dhe disidentët.