Capernaum (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Capernaum (2018)

Loading...

Capernaum (2018)

2048
  126 min     2018 HD 8.4

Loading…

Një fëmijë i zgjuar e gjaknxehtë, u ikën prindërve të tij të pakujdesshëm dhe mbijeton në rrugë, ku kujdeset për refugjaten etiopiane Rahil dhe djalin e saj Jonas... Një 12-vjeçar libanez që kryen një krim dhe vendos të kërkojë drejtësi në sallën e gjyqit, kundër atyre që i kanë bërë kokën...