Brothers' Nest (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Brothers’ Nest (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Brothers’ Nest (2018)

3264
  102 min  •  2018  •  HD  •  6.5

Loading…

Vëllezërit Terri dhe Xhef vendosin të vrasin njerkun e tyre, por pavarësisht planit të përpiktë, gjërat dalin jashtë kontrollit.