Brokeback Mountain (2005) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Brokeback Mountain (2005)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Brokeback Mountain (2005)

2103
  134 min  •  2005  •  HD  •  7.7

Loading…

Historia e pamundur e dashurisë mes dy personave dhe jetët e tyre nëpër vite.