Breaking & Exiting (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Breaking & Exiting (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Breaking & Exiting (2018)

1744
  78 min     2018 HD 5.6

Loading…

Herri, një hajdut simpatik shtëpiash, pengon Deizin nga vetëvrasja, teksa grabit shtëpinë e saj. Kështu fillon një udhëtim i errët dhe komik në zbulimin e vetvetes dhe dashurisë.