Boruto: Naruto the Movie (2015) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Boruto: Naruto the Movie (2015)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Boruto: Naruto the Movie (2015)

26848
  95 min  •  2015  •  HD  •  8.6

Loading…

Kanë kaluar disa vite që nga fundi I luftës Shinobi. Naruto Uzumaki është Hija e Shtatë e Zjarrit në këtë epokë. Djali I tij, Boruto Uzumaki do të hyjë në provimin përzgjedhës, së bashku me Sarada Uchiha dhe Mitsukin misterioz.