Bombshell (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Bombshell (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Bombshell (2019)

1945
  109 min  •  2019  •  HD  •  6.7

Loading…

Një grup grash dalin kundër drejtuesit të Fox News, Roger Alies dhe atmosferës toksike që ai kishte krijuar.