Bohemian Rhapsody (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Bohemian Rhapsody (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Bohemian Rhapsody (2018)

3299
  134 min     2018 HD 8.3

Loading…

Historia e grupit legjendar rrok dhe këngëtarit Fredi Merkuri, historia që çoi në performancën e tyre të famshme në Live Aid (1985).