Boar (2017)

Boar (2017)

2326
  96 min
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 5.2

Një familje e re në një prej zonave rurale te Australisë sulmohet nga një bishë e etur për gjak dhe shkatërrim.