Bloodline (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Bloodline (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

Bloodline (2019)

538
  95 min  •  2018  •  HD  •  5.9

Loading…

Përndjekur nga kujtimet e errëta të fëmijërisë, Evan, një punonjës social dhe baba për herë të parë, has vështirësi në përmbajtjen e dëshirës për t'u hakmarrë.