Blank (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Blank (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

Blank (2019)

615
  107 min  •  2019  •  HD  •  6.0

Loading…

Një sulmues vetëvrasës humb kujtesën dhe ka një bombë të lidhur me zemrën e tij. Është në dorën e policisë të ndalojë këtë bombë të marrë jetë të pafajshme.